fbpx

Love fest Cherry

2,000 L

Inspired from Lovefest Burning Cherry | 48 Eau de Parfum by Kayali Fragrances

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Love fest Cherry është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

 Notat kryesore janë Qershia e djegur, Mjedra dhe Bergamoti;

Notat e mesme janë Pralina, Heliotropi, Trëndafili Damask dhe Jasemini Sambac;

Notat bazë janë Fasule Tonka, Druri Guaiac, Balsam Peru, Patchouli dhe Vetiver Haitian.

Quick Comparison

SettingsLove fest Cherry removeRed Tobacco removeOmbré Leather removeBaraonda removeLost Cherry removeTobacco Vanille remove
Imagelove fest cherry kayali erd parfumesred tobacco erd parfumesombre leather erd parfumesbaronda erd parfumeslost cherry erd parfumestobacco vanille erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Lovefest Burning Cherry | 48 Eau de Parfum by Kayali FragrancesInspired by Red Tobacco by ManceraInspired by Ombré Leather by Tom FordInspired by Baraonda by NasomattoInspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Tobacco Vanille of Tom Ford
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0