fbpx
2,500 L

Inspired by NefsNishane

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Nefs është një aromë Amber Vanilje për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë Mjalti, Shafrani, Fiku, Vjollca dhe Sherebela;

Notat e mesme janë trëndafili, osmanthus, arrëmyshk, jasemini dhe barbarozë;

Notat bazë janë Agarwood (Oud), Vanilje, Uiski, Lëkurë, Amber, Balsam Gurjan, Kanellë dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsNefs  removeBitter Peach removeERD Sandalwood removeAmber Absolute removeTobacco Vanille removeAfternoon Swim remove
Imagebitter peach erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESamber absolut erd parfumestobacco vanille erd parfumesafternoon swim erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Nefs - NishaneInspired by Bitter Peach of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom FordInspired by Tobacco Vanille of Tom FordInspired by Afternoon Swim by LV
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0