fbpx

No 5 Eau de Parfum

2,000 L

Inspired by Chanel No 5 Eau de Parfum by Chanel

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

No 5 Eau de Parfum është një aromë me lule aldehide për femra. 

Notat e sipërme janë Aldehide, Ylang-Ylang, Neroli, Bergamot dhe Pjeshkë;

Notat e mesme janë Iris, Jasemini, Trëndafili dhe Zambaku i Luginës; notat bazë janë dru sandali, vanilje, myshk dushku, vetiver dhe paçuli.

Quick Comparison

SettingsNo 5 Eau de Parfum removeChance Eau de Parfum removeGuilty Femme removeERD Cherry Blossom removeExotic Blossom removeLibre Intense remove
Imageno5 erd parfumesguilty pour femme erd parfumesErd Cherry Blossomexotic blossom erd parfumeslibre intense erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Chanel No 5 Eau de Parfum by ChanelInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciCreated by ERD PARFUMES Inspired by Exotic Blossom by Michael KorsInspired by Libre Intense by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0