fbpx
2,000 L

Inspired from Opera by Sospiro Perfumes

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Opera është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

 Notat kryesore janë nota frutash dhe trëndafil turk

Notat e mesme janë arrëmyshk, ylang-ylang, amberg dhe lëkure

Notat bazë janë Patchouli, Vanilja, Musk, Vetiver dhe Kedri Virxhinias.

Quick Comparison

SettingsOpera  removeTuscan Leather removeLes Sables Rose removeA Tonka removeSecond Wife removeERD Sandalwood remove
Imageopera sospiro erd parfumestuscan leather erd parfumesles sables rosesArabians tonka erd parfumessecond wife erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired from Opera by Sospiro PerfumesInspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Les Sables Roses by Louis VuittonInspired by Arabians Tonka by MontaleCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0