fbpx

Oudrising

2,000 L

Inspired by Oudrising by Montale

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Oudrising është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Lëkurë, Bergamot, Grejpfrut Rozë dhe Piper.

Notat e mesme janë Agarwood (Oud), Tym, Nota Woodsy, Çaj i Zi, Labdanum, Patchouli, Trëndafil dhe Jasemini.

Notat bazë janë duhan, temjan, vanilje, dru sandali, misk, qelibar dhe kedri.

Quick Comparison

SettingsOudrising removeErdomeda removeTuscan Leather removeOud Wood removeA Tonka removeOudmazing remove
ImageOudRisingErdomeda erd parfumestuscan leather erd parfumesoud wood erd parfumesArabians tonka erd parfumesoudmazing erd parfumes
SKU
Rating
5.00
2 reviews
Price
2,000 L
8,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Oudrising by MontaleCreated by ERD PARFUMESInspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Oudmazing by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0