fbpx

Pink Sugar

2,000 L

Inspired from Pink Sugar by Aquolina

Estimated Delivery:
Feb 28 - 06 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Pink Sugar është një aromë me lule me fruta Gourmand për femra. 

Notat e sipërme janë mjedër, portokall, gjethe fiku dhe bergamot

Notat e mesme janë karamele pambuku, jamball, manaferrat e kuqe, luleshtrydhet dhe zambaku i luginës

Notat bazë janë karameli, vanilja, myshku, fasulja Tonka dhe druri i sandalit.

Quick Comparison

SettingsPink Sugar removeValentina Poudre removeGuilty Femme removeExotic Blossom removeLibre Intense removeDelina remove
Imagepink sugar erd parfumesvalentina poudre erd parfumesguilty pour femme erd parfumesexotic blossom erd parfumeslibre intense erd parfumesDELINA ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Pink Sugar by AquolinaInspired by Valentina Poudre by ValentinoInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by Exotic Blossom by Michael KorsInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Delina by Parfums de Marly 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Recently viewed products

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
5
13