fbpx
2,000 L

Inspired from Poison by Dior

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Poison është një aromë me lule qelibar për femra. 

 Notat kryesore janë kumbulla, manaferrat e egra, koriandër, anise dhe palisandër braziliane

Notat e mesme janë tuberoza, temjani, mjalti i bardhë, kanella, opoponaksi, karafili, jasemini, lule portokalli afrikane dhe trëndafili

Notat bazë janë vanilje, qelibar, dru sandali, misk, heliotrop, vetiver dhe kedri i Virginias.

Quick Comparison

SettingsPoison removeLa Petite Robe Noire removeFleur Musc for Her removeCrystal Noir removeNarciso For Her Eau de Parfum removeValentina Poudre remove
Imageposion erd parfumes parfume vajoreLa petit robe noir erd parfumesfleur musc for her erd parfumescrystal noir erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesvalentina poudre erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Poison by DiorInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by Fleur Musc for Her by Narciso RodriguezInspired by Crystal Noir by VersaceInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Valentina Poudre by Valentino
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0