fbpx

Angels’ Share

2,000 L

Inspired from Angels’ Share by By Kilian

Estimated Delivery:
17 - 24 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Angels’ Share është një aromë Amber Vanilje për femra dhe meshkuj. 

Nota kryesore është Konjaku

Notat e mesme janë kanella, fasulja Tonka dhe lisi

Notat bazë janë Pralina, Vanilja dhe Druri i Sandalit.

Quick Comparison

SettingsAngels' Share removeTuscan Leather removeLayton PDM removeLes Sables Rose removeGolden Dust removeSecond Wife remove
Imageangles share erd parfumestuscan leather erd parfumeslayton erd parfumesles sables rosescreed of erd erd parfumessecond wife erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Angels' Share by By KilianInspired by Tuscan Leather of Tom Ford Inspired by Layton by Parfums de MarlyInspired by Les Sables Roses by LVCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0