fbpx
2,000 L

Inspired by Aoud by Roja Dove

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Aoud është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë Limon Verbena, Bergamot dhe Limoni;

Notat e mesme janë trëndafili i majit, barbarozë, jasemini dhe ylang-ylang;

Notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkurë, Ambergris, Shafran, Musk, Druri lesh kashmiri, Raven, Patçuli, Druri i Sandalit, Arrëmyshku, Kedri, Kanella dhe Vanilja.

Quick Comparison

SettingsAoud removeRed Tobacco removeAfternoon Swim removeOud Wood removeLost Cherry removeA Tonka remove
Imageaoud erd parfumesred tobacco erd parfumesafternoon swim erd parfumesoud wood erd parfumeslost cherry erd parfumesArabians tonka erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Aoud by Roja DoveInspired by Red Tobacco by ManceraInspired by Afternoon Swim by Louis VuittonInspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Arabians Tonka by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0