fbpx

Cedrat Boise

2,000 L

Inspired from Cedrat Boise by Mancera

Estimated Delivery:
21 - 28 May, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Cedrat Boise është një aromë Aromatike Citrus për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë limoni sicilian, fara e zezë, bergamot dhe nota pikante;

Notat e mesme janë nota frutash, gjethe paçuli dhe jasemini i ujit;

Notat bazë janë kedri, lëkura, druri i sandalit, vanilja, myshku i bardhë dhe myshk.

Quick Comparison

SettingsCedrat Boise removeBaraonda removeBitter Peach removeNoir removeCreed of ERD removeRed Tobacco remove
Imagecedrat boise mancera erd parfumesbaronda erd parfumesbitter peach erd parfumesnoir de noir erd parfumescreed of erd erd parfumesred tobacco erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Cedrat Boise by ManceraInspired by Baraonda by NasomattoInspired by Bitter Peach of Tom FordInspired by Noir de Noir  of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Red Tobacco by Mancera
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0