fbpx

Coco Noir

2,000 L

Inspired by Coco Noir by Chanel

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Coco Noir është një aromë Amber Woody për femra. 

Notat kryesore janë Grejpfrut, Bergamot dhe Portokalli;

Notat e mesme janë trëndafili, barbarozë, jasemini, narcisi dhe pjeshkë;

Notat bazë janë Patchouli, Druri i Sandalit, Olibanum, Fasulja Tonka, Vanille, Musk i Bardhë, Karafil dhe Benzoinë.

Quick Comparison

SettingsCoco Noir removeValentina Poudre removeHypnotic Poison removeRoses Musk removeGuilty Femme removeLibre Intense remove
Imagecoco noir erd parfumesvalentina poudre erd parfumeshypnotic poison erd parfumesroses musk erd parfumesguilty pour femme erd parfumeslibre intense erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Coco Noir by ChanelInspired by Valentina Poudre by ValentinoInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by Libre Intense by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0