fbpx
Sold
out
2,500 L

Inspired by Halfeti by Penhaligon’s

Out of stock
Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Halfet është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë gjethe selvi, shafran, kardamom, artemisia dhe bergamot

Notat e mesme janë trëndafili bullgar, arrëmyshk dhe jasemini

Notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkura, Druri i Sandalit, Amberi, Fasulja Tonka, Vanilja dhe Musk.

Quick Comparison

SettingsHalfet removeCreed of ERD removeGolden Dust removeOud Wood removeCocaïne removeLes Sables Rose remove
Imagehalfeti erd parfumescreed of erd erd parfumescreed of erd erd parfumesoud wood erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc bocletles sables roses
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Halfeti by Penhaligon'sCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Cocaïne Franck BocletInspired by Les Sables Roses by LV
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0