fbpx

Homme Sport

2,000 L

Inspired by Homme Sport by Dior

Estimated Delivery:
17 - 24 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Homme Sport është një aromë aromatike prej druri për meshkuj.

Notat kryesore janë limoni Amalfi, Grejpfrut, Bergamot dhe rrëshirë Elemi;

Notat e mesme janë xhenxhefil, vetiver dhe kedri i Virginias;

Notat bazë janë livando, dru sandali dhe rozmarina.

Quick Comparison

SettingsHomme Sport removeOne Million Lucky removeAmbassador removeADG Pour Homme removeEros removeChrome remove
Imageone million lucky erd parfumesambassador perfume erd parfumesacqua di gio pour homme erd parfumesEros Erdchrome erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
1,500 L
1,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Homme Sport by DiorInspired by One Million Lucky by Paco RabbaneInspired by Ambassador Men by GisadaInspired by Acqua Di Gio by Armani Inspired by Eros by VersaceInspired by Chrome by Azzaro
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0