fbpx

Intense Caffe

2,000 L

Inspired by Intense Cafe by Montale

Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Intense Cafeështë një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj.

Nota e sipërme është nota lulesh;

Notat e mesme janë trëndafili dhe kafeja;

Notat bazë janë Vanila, Musk i Bardhë dhe Amber.

Quick Comparison

SettingsIntense Caffe removeA Tonka removeERD Sandalwood removeGolden Dust removeAmber Absolute removeBakhoor remove
Imageinstense caffeArabians tonka erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEScreed of erd erd parfumesamber absolut erd parfumesbakhoor erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Intense Cafe by MontaleInspired by Arabians Tonka by MontaleCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Amber Absolute of Tom FordCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0