fbpx
2,500 L

Inspired from Kalan by Parfums de Marly

Estimated Delivery:
Oct 01 - 08 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Kalan është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë erëza, portokall dhe piper i zi;

Notat e mesme janë livando dhe lule portokalli;

Notat bazë janë nota druri, myshk, dru sandali i bardhë, fasule Tonka dhe qelibar.

Quick Comparison

SettingsKalan removeLes Sables Rose removeLayton PDM removeCreed of ERD removeBakhoor removeBaraonda remove
Imagekalan parfums de marleyles sables roseslayton erd parfumescreed of erd erd parfumesbakhoor erd parfumesbaronda erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,500 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired from Kalan by Parfums de MarlyInspired by Les Sables Roses by LVInspired by Layton by Parfums de MarlyCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Baraonda by Nasomatto
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0