fbpx
Sold
out

La Nuit Trésor à la Folie

2,000 L

Inspired by La Nuit Trésor à la Folie by Lancôme

Out of stock
Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

La Nuit Trésor à la Folie është një aromë Amber vanilje për gratë.

Notat kryesore janë Rrush pa fara e kuqe, Dardha, Piper Rozë dhe Bergamot;

Notat e mesme janë trëndafili i Damaskut, Vjollca, Bozhure dhe Jasemini;

Notat bazë janë Vanilja Bourbon, Fasulja Tonka, Benzoina, Arrëmyshku, Ambroxan, Patchouli dhe Nota Druri.

Quick Comparison

SettingsLa Nuit Trésor à la Folie removeNarciso For Her Eau de Parfum removeExotic Blossom removeSignorina  removeNarciso For Her removeGone Bad remove
Imagela nuit tresor a la folie erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesexotic blossom erd parfumessignorina erd parfumesnarciso for her erd parfumesgood girl gone bad erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by La Nuit Trésor à la Folie by LancômeInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Exotic Blossom by Michael KorsInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Good Girl Gone Bad of Kilian
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0