fbpx

Lava Musk

3,000 L

Created by Lava Musk by ERD

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Lava Musk është një për meshkuj dhe femra.

Notat kryesore janë Livando e freskët, Mandarin.

Notat e mesme janë Anise, Trëndafil, Jasemini, Gardenia, Zambak, Dru Sandali.

Notat bazë janë mjalti, fasulja Vanilje, Bazë pluhuri.

Quick Comparison

SettingsLava Musk removeOudmazing removeA Tonka removeBlack Orchide removeERD Sandalwood removeCreed of ERD remove
ImageLava Muskoudmazing erd parfumesArabians tonka erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEScreed of erd erd parfumes
SKU
Rating
Price
3,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionCreated by Lava Musk by ERDInspired by Oudmazing by MontaleInspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Black Orchid of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0