fbpx
2,000 L

Inspired from Mon Guerlain by Guerlain

Estimated Delivery:
21 - 28 May, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Mon ERD është një aromë Amber Woody për femra. 

 Notat kryesore janë livando dhe bergamot

Notat e mesme janë Iris, Jasmine Sambac dhe Trëndafili

Notat bazë janë Vanilja Tahitiane, Kumarina, Druri i Sandalit Australian, Jamballi, Benzoina dhe Patçuli.

Quick Comparison

SettingsMon ERD removeJourney Man removeAmbassador removeBoss The Scent removeLa Nuit Homme removeFahrenheit remove
ImageMON GUERLAIN erd parfumes parfume vajoreambassador perfume erd parfumesTHE SCENT ERDPARFUMESla nuit homme
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Mon Guerlain by GuerlainInspired by Journey Man ,AmouageInspired by Ambassador Men by GisadaInspired by Hugo Boss The ScentInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by Fahrenheit of Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0