fbpx

Vanilla Sex

3,000 L

Inspired by Vanilla Sex by Tom Ford

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Vanilla Sex është një aromë qelibar vanilje për femra dhe meshkuj.

Kjo është një aromë e re. Vanilla Sex u lançua në vitin 2023.

Nota kryesore është Bajame e hidhur.

Notat e mesme janë Vanilje dhe nota lulesh,

Notat bazë janë Vanilla Absolute, Ultravanile, Fasulja Tonka dhe Druri i Sandalit.

Quick Comparison

SettingsVanilla Sex removePsychedelic Love removeBaraonda removeCreed of ERD removeERD Sandalwood removeA Tonka remove
ImageVanilla Sex Tom Fordbaronda erd parfumescreed of erd erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMESArabians tonka erd parfumes
SKU
Rating
Price
3,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Vanilla Sex by Tom FordInspired by Psychedelic Love of Initio Inspired by Baraonda by NasomattoCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Arabians Tonka by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0