fbpx

Vanille Antique

3,000 L

Inspired by Vanille AntiqueByredo

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Vanille Antique është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re.

Notat kryesore janë Musk dhe Plum;

Notat e mesme janë Druri i Bardhë dhe Labdan;

Notat bazë janë vanilje dhe qelibar.

Quick Comparison

SettingsVanille Antique removeNoir removeERD Sandalwood removeGolden Dust removeCocaïne removeBakhoor remove
ImageByredo Vanille Antiquenoir de noir erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMEScreed of erd erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc bocletbakhoor erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
3,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by Vanille Antique - ByredoInspired by Noir de Noir  of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Created by ERD PARFUMES Inspired by Cocaïne Franck BocletCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0