fbpx

Vanille Antique

3,000 L

Inspired by Vanille AntiqueByredo

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Vanille Antique është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re.

Notat kryesore janë Musk dhe Plum;

Notat e mesme janë Druri i Bardhë dhe Labdan;

Notat bazë janë vanilje dhe qelibar.

Quick Comparison

SettingsVanille Antique removeA Tonka removeBakhoor removeBlack Orchide removeLost Cherry removeLes Sables Rose remove
ImageByredo Vanille AntiqueArabians tonka erd parfumesbakhoor erd parfumeslost cherry erd parfumesles sables roses
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
3,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Vanille Antique - ByredoInspired by Arabians Tonka by MontaleCreated by ERD PARFUMES Inspired by Black Orchid of Tom FordInspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Les Sables Roses by Louis Vuitton
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0