fbpx

1M Elixir

2,500 L

Inspired by 1 Million Elixir by Paco Rabanne

Estimated Delivery:
01 - 02 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

1M Elixir është një aromë aromatike me dru për meshkuj.

Notat kryesore janë Molla dhe Davana;

Notat e mesme janë trëndafili Damask, Kedri dhe Osmanthus;

Notat bazë janë Vanilja Absolute, Fasulja Tonka dhe Patchouli.

Quick Comparison

Settings1M Elixir removeChrome removeFahrenheit removeEros Erd remove removeInvictus Paco Rabanne remove
Imageone million elixirchrome erd parfumesEros Erdk erd parfumesinvictus erdparfumes
SKU
Rating
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by 1 Million Elixir by Paco RabanneInspired by Chrome by AzzaroInspired by Fahrenheit of DiorInspired by Eros by VersaceInspired by K by Dolce & Gabbana Inspired by Invictus Paco Rabanne
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0