fbpx
2,500 L

Inspired by Ani by Nishane

Estimated Delivery:
27 - 28 Sep, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ani Erd  është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë xhenxhefil, bergamot, piper rozë dhe nota jeshile;

Notat e mesme janë kardamom, rrush pa fara dhe trëndafil turk;

Notat bazë janë vanilje, dru sandali, kedri, paçuli, ambergris dhe myshku.

Quick Comparison

SettingsAni Erd removeOudmazing removeTobacco Vanille removeBakhoor removeNoir removeERD Sandalwood remove
Imageani nishane erd parfumesoudmazing erd parfumestobacco vanille erd parfumesbakhoor erd parfumesnoir de noir erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMES
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Ani by NishaneInspired by Oudmazing by MontaleInspired by Tobacco Vanille of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Noir de Noir  of Tom FordCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0