fbpx
2,500 L

Inspired by Babycat – Yves Saint Laurent

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Babycat është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj.

Kjo është një aromë e re.

Notat e sipërme janë piper i zi dhe rozë, piper i zi, elemi dhe piper rozë;

Notat e mesme janë Olibanum dhe Shafran;

Notat bazë janë Vanilja Bourbon, Kamoshi dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsBabycat removeA Tonka removeBakhoor removeLost Cherry removeSecond Wife removeLayton PDM remove
ImageBabycat YSLArabians tonka erd parfumesbakhoor erd parfumeslost cherry erd parfumessecond wife erd parfumeslayton erd parfumes
SKU
Rating
5.00
1 review
Price
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Babycat - Yves Saint LaurentInspired by Arabians Tonka by MontaleCreated by ERD PARFUMES Inspired by Lost Cherry of Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Layton by Parfums de Marly
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0