fbpx

Black Code

2,000 L

Inspired by Armani Black Code by Giorgio Armani

Estimated Delivery:
18 - 19 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Black Code është një aromë pikante Amber për meshkuj.

Notat kryesore janë limoni dhe bergamoti;

Notat e mesme janë Anise, Lulja e Ullirit dhe Druri Guaiac;

Notat bazë janë lëkura, fasulja Tonka dhe duhani.

Quick Comparison

SettingsBlack Code removeMan in Black removeThe One for Men removeBoss The Scent removeBleu remove remove
Imageblack code erd parfumesman in black erd parfumesTHE ONE ERD PARFUMESTHE SCENT ERDPARFUMESbleu erd parfumesk erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Armani Black Code by Giorgio ArmaniInspired by Man In Black of BvlgariInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by Hugo Boss The ScentInspired by Bleu de Chanel by Chanel Inspired by K by Dolce & Gabbana 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0