fbpx

Black Orchide B

2,000 L

Inspired from Black Orchid by Tom Ford

Estimated Delivery:
Sep 29 - 06 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Black Orchid është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë Tartufi, Gardenia, fara e zezë, Jasemini, Bergamoti, Portokalli Mandarin dhe Limoni Amalfi;

Notat e mesme janë Orkide, Erëza, Gardenia, Nota Fruti, Jasemini dhe Lotus;

Notat bazë janë çokollata meksikane, paçuli, vanilja, temjani, qelibar, dru sandali, vetiver dhe myshku i bardhë.

Quick Comparison

SettingsBlack Orchide B removeExotic Blossom removeRose Goldea removeHypnotic Poison removeLibre Intense removeRoses Musk remove
Imageblack orchide tom form black bottle erd parfumesexotic blossom erd parfumesROSE GOLDEA ERD PARFUMEShypnotic poison erd parfumeslibre intense erd parfumesroses musk erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Black Orchid by Tom FordInspired by Exotic Blossom by Michael KorsInspired by Rose Goldea by BvlgariInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Roses Musk by Montale
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0