fbpx
2,000 L

Inspired by CK One nga Calvin Klein

Estimated Delivery:
18 - 19 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

CK One është një aromë Citrus për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë limoni, notat jeshile, bergamoti, ananasi, portokalli mandarin, kardamom dhe papaja;

Notat e mesme janë Zambaku i Luginës, Jasemini, Vjollca, Arrëmyshku, Trëndafili, Rrënja e Orris dhe Freesia;

Notat bazë janë Akordi i Gjelbër, Musk, Kedri, Druri i Sandalit, Moss i Dushkut, Çaji jeshil dhe Amber.

Quick Comparison

SettingsCK One removeBlack Orchide removeArabians Tonka removeLes Sables Rose removeOud Wood removeGolden Dust remove
Imageck one erd parfumesArabians tonka erd parfumesles sables rosesoud wood erd parfumescreed of erd erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
DescriptionInspired by CK One nga Calvin KleinInspired by Black Orchid of Tom FordInspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Les Sables Roses by Louis VuittonInspired by Oud Wood of Tom Ford Created by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0