fbpx

Eros Flame

2,000 L

Inspired By Eros Flame by Versace

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Eros Flame është një aromë djegëse druri për meshkuj. 

Notat kryesore janë portokalli mandarin, piper i zi, limoni, chinoto dhe rozmarina

Notat e mesme janë Piper, Geranium dhe Trëndafil

Notat bazë janë Vanilja, Fasulja Tonka, Druri i Sandalit, Kedri Teksas, Patçuli dhe Myshku i dushit.

Quick Comparison

SettingsEros Flame removeGuilty Pour Homme Parfum removeBleu removeAmbassador removeSauvage Elixir removeADG Profumo remove
ImageEros Flame erd parfumes parfume vajoreguilty pour homme erd parfumesbleu erd parfumesambassador perfume erd parfumessauvage elixiracqua di gio profumo erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired By Eros Flame by VersaceInspired by Guilty Pour Homme Parfum by GucciInspired by Bleu de Chanel by Chanel Inspired by Ambassador Men by GisadaInspired by Sauvage Elixir by DiorInspired by Acqua di Giò by Giorgio Armani
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0