fbpx

Fruity Aoud

3,000 L

Inspired by Fruity AoudRoja Dove

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Fruity Aoud është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. 

Notat kryesore janë Grejpfrut, Artemisia dhe Bergamot;

Notat e mesme janë luleshtrydhe, rrush pa fara e zezë, mjedër, trëndafil, lule portokalli dhe manushaqe;

Notat bazë janë Agarwood (Oud), Balsam Gurjan, Lëkurë, Vanilje, Labdanum, Olibanum, Musk, Amyris, Kardamom, Druri lesh kashmiri, Druri Guaiac, Druri i Sandalit, Vaji Cypriol ose Nagarmotha, Shafran, Myshk lisi, Orris, Patchouli, Kedri dhe Mështekna.

Quick Comparison

SettingsFruity Aoud removeA Tonka removeOud Wood removeAmber Absolute removeErdomeda removeLes Sables Rose remove
ImageArabians tonka erd parfumesoud wood erd parfumesamber absolut erd parfumesErdomeda erd parfumesles sables roses
SKU
Rating
5.00
2 reviews
Price
3,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
8,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Fruity Aoud - Roja DoveInspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Oud Wood of Tom Ford Inspired by Amber Absolute of Tom FordCreated by ERD PARFUMESInspired by Les Sables Roses by LV
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0