fbpx

Good Girl

20

Inspired by Good Girl by Carolina Herrera

Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Good Girl është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë bajame, kafe, bergamot dhe limoni; notat e mesme janë tuberoza, jasemini sambaku, lulëzimi i portokallit, arshi dhe trëndafili bullgar; 

Notat bazë janë Fasulja Tonka, Kakao, Vanilja, Pralina, Druri i Sandalit, Myshku, Amberi, Druri Kashmiri, Kanella, Patçuli dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsGood Girl removeGone Bad removeRose Goldea removeNarciso For Her removeLa Petite Robe Noire removeBlack Opium remove
Imagegood girl erd parfumesgood girl gone bad erd parfumesROSE GOLDEA ERD PARFUMESnarciso for her erd parfumesLa petit robe noir erd parfumesblack opium
SKU
Rating
Price
20
20
20
20
20
15
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Good Girl by Carolina HerreraInspired by Good Girl Gone Bad of KilianInspired by Rose Goldea by BvlgariInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by Black Opium by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
34
38