fbpx

J’adore 

2,000 L

Inspired from J’adore by Dior

Estimated Delivery:
17 - 24 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

J’adore është një aromë me lule me fruta për femra. 

Notat kryesore janë Dardha, Pjepri, Magnolia, Pjeshkë, Portokalli Mandarin dhe Bergamot

Notat e mesme janë Jasemini, Zambaku i Luginës, Tuberoza, Freesia, Trëndafili, Orkideja, Kumbulla dhe Vjollca

Notat bazë janë Musk, Vanilje, Blackberry dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsJ'adore  removeSignorina  removeChance Eau de Parfum removeNarciso For Her Eau de Parfum removeNarciso For Her removeERD Cherry Blossom remove
Imagejadore erd parfumes parfume vajoresignorina erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesnarciso for her erd parfumesSANDALWOOD ERDPARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from J'adore by DiorInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0