fbpx

Le Beau Paradise Garden

2,000 L

Inspired by Le Beau Paradise Garden by Jean Paul Gaultier

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Le Beau Paradise Garden është një aromë për meshkuj. Kjo është një aromë e re.

Notat kryesore janë notat jeshile, notat ujore, nenexhiku dhe xhenxhefili.

Notat e mesme janë kokosi, fiku dhe kripa.

Notat bazë janë fasulja Tonka dhe druri i sandalit.

Quick Comparison

SettingsLe Beau Paradise Garden removeFahrenheit removeJourney Man removeThe One for Men removeLimmensite removeADG Profumo remove
ImageLe Beau Paradise GardenTHE ONE ERD PARFUMESlimmensite erd parfumesacqua di gio profumo erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Le Beau Paradise Garden by Jean Paul GaultierInspired by Fahrenheit of DiorInspired by Journey Man ,AmouageInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by L'Immensité by LVInspired by Acqua di Giò by Giorgio Armani
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0