fbpx
Sold
out

Love in White

20

Inspired by Love in White by Creed

Out of stock
Estimated Delivery:
01 - 02 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 100
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

In Love With You është një aromë me lule frutash për femra.

Notat kryesore janë mjedër, rrush pa fara e zezë dhe vishnje,

Notat e mesme janë trëndafili, jasemini dhe pelini,

Nota bazë është Patchouli.

Quick Comparison

SettingsLove in White removeLibre Intense removeDelina removeLa Petite Robe Noire removePoeme removeLibre remove
Imagelove in white erd parfumeslibre intense erd parfumesDELINA ERD PARFUMESLa petit robe noir erd parfumespoeme erd parfumesLIBRE ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
20
20
25
20
20
20
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Love in White by CreedInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by Poeme by LancômeInspired by Libre by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
8
10