fbpx
2,000 L

Inspired from Nomade by Chloé

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Nomade është një aromë Chypre me lule për femra. 

 Notat kryesore janë Mirabela, Bergamoti, Limoni dhe Portokalli

Notat e mesme janë Freesia, Pjeshkë, Jasemini dhe Trëndafili

Notat bazë janë myshk lisi, Patchouli, Amberwood, Musk White dhe Sandalwood.

Quick Comparison

SettingsNomade removeADG Pour Homme removeMan in Black removeBlue Dylan Pour Homme removeOnly The Brave removeLa Nuit Homme remove
Imagechloe nomade erd parfumesacqua di gio pour homme erd parfumesman in black erd parfumesonly the brave erd parfumesla nuit homme
SKU
Rating
Price
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Nomade by ChloéInspired by Acqua Di Gio by Armani Inspired by Man In Black of BvlgariInspired by Versace Pour Homme Dylan BlueInspired by Only The Brave by DieselInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0