fbpx
2,000 L

Inspired by Olympéa by Paco Rabanne

Estimated Delivery:
15 - 16 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Olympéa është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë Jasemini i Ujit, Mandarina e Gjelbër dhe lulja e Xhenxhefilit;

Notat e mesme janë vanilje dhe kripë;

Notat e bazës janë Ambergris, lesh kashmiri dhe Sandalwood.

Quick Comparison

SettingsOlympea removeNarciso For Her Eau de Parfum removePlaying With The Devil removeSignorina  removeLibre removeGabrielle remove
Imageolympa erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesplaying with the devil erd parfumessignorina erd parfumesLIBRE ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Olympéa by Paco RabanneInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Playing With The Devil of KilianInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Gabrielle of Chanel
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0