fbpx

Paradoxe

2,000 L

Inspired by Paradoxe by Prada

Estimated Delivery:
19 - 20 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Paradoxe nga Prada është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë dardha, mandarina dhe bergamota;

Notat e mesme janë Lulja e Portokallisë, Esenca Neroli, Neroli dhe Jasemini Sambac;

Notat bazë janë Vanilja Burbon, Musk i Bardhë, Amber dhe Benzoinë.

Quick Comparison

SettingsParadoxe removeCrystal Noir removeChance Eau de Parfum removePlaying With The Devil removeGuilty Femme removeLibre remove
Imageparadoxe erd parfumescrystal noir erd parfumesplaying with the devil erd parfumesguilty pour femme erd parfumesLIBRE ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Paradoxe by PradaInspired by Crystal Noir by VersaceInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Playing With The Devil of KilianInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by Libre by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0