fbpx

Pink Tahara

3,000 L

Created by Pink Tahara by ERD

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Pink Tahara ëështë një aromë për meshkuj dhe femra.

Notat kryesore janë trëndafil, lotus.

Notat e mesme janë vanilje, nota frutash, mjaltë, jasemini.

Notat bazë janë myshku, dru sandali.

Quick Comparison

SettingsPink Tahara removeGolden Dust removeLost Cherry removeBaraonda removeA Tonka removeLes Sables Rose remove
ImagePink Taharacreed of erd erd parfumeslost cherry erd parfumesbaronda erd parfumesArabians tonka erd parfumesles sables roses
SKU
Rating
Price
3,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,500 L
Stock
Out of stock
DescriptionCreated by Pink Tahara by ERDCreated by ERD PARFUMES Inspired by Lost Cherry of Tom FordInspired by Baraonda by NasomattoInspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Les Sables Roses by Louis Vuitton
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0