fbpx

Si Passion

2,000 L

Inspired by Sì Passione by Giorgio Armani

Estimated Delivery:
21 - 22 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Si Passion është një aromë me lule frutash për femra.

Notat e sipërme janë dardha, rrush pa fara, dhe piper rozë

Notat e mesme janë ananasi, trëndafili dhe jasemini

Notat bazë janë vanilje, dru kedri, qelibar dhe paçuli.

Quick Comparison

SettingsSi Passion removeGuilty Femme removeDelina removeHypnotic Poison removeLibre Intense removeLibre remove
Imagesi passioneguilty pour femme erd parfumesDELINA ERD PARFUMEShypnotic poison erd parfumeslibre intense erd parfumesLIBRE ERD PARFUMES
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Sì Passione by Giorgio ArmaniInspired by Gucci Guilty Pour Femme EDP by GucciInspired by Delina by Parfums de Marly Inspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Libre by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0