fbpx

Soleil Blanc

2,000 L

Inspired from Soleil Blanc by Tom Ford

Estimated Delivery:
Feb 26 - 04 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Soleil Blanc është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë fëstëk, bergamot, kardamom dhe piper rozë

Notat e mesme janë tuberoza, ylang-ylang dhe jasemini

Notat bazë janë kokosi, qelibar, fasule Tonka dhe benzoinë

Quick Comparison

SettingsSoleil Blanc removeGolden Dust removeBaraonda removePsychedelic Love removeOmbré Leather removeHurricane Musk remove
ImageSoleil blanc erd parfumes parfume vajorecreed of erd erd parfumesbaronda erd parfumesombre leather erd parfumeshurricane musk, erd parfumes, parfume vajore
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Soleil Blanc by Tom FordCreated by ERD PARFUMES Inspired by Baraonda by NasomattoInspired by Psychedelic Love of Initio Inspired by Ombré Leather by Tom FordCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0