fbpx

Ultra Male

2,000 L

Inspired by Ultra Male by Jean Paul Gaultier

Estimated Delivery:
Sep 30 - 01 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ultra Male është një aromë Amber Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë dardha, livando, nenexhik, bergamot dhe limoni;

Notat e mesme janë kanellë, sherebelë dhe qimnon;

Notat bazë janë lëvozhga e vaniljes së zezë, qelibar, paçuli dhe kedri.

Quick Comparison

SettingsUltra Male removeEros Erd removeBoss The Scent removeBleu removeStronger Intensely removeChrome remove
ImageULTRA MALE ERD PARFUMESEros ErdTHE SCENT ERDPARFUMESbleu erd parfumesstronger with you intensely erd parfumeschrome erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
1,500 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Ultra Male by Jean Paul GaultierInspired by Eros by VersaceInspired by Hugo Boss The ScentInspired by Bleu de Chanel by Chanel Inspired by Emporio Armani Stronger With You Intensely by Giorgio ArmaniInspired by Chrome by Azzaro
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0