fbpx
3,000 L

Created by ERD PARFUMES

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Waywad është një aromë e embel drunore për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Frutat;

Notat e mesme janë trëndafili dhe jasemini;

Notat bazë janë Vanilja, Musk, Amber dhe Kedri.

Quick Comparison

SettingsWaywad removePsychedelic Love removeA Tonka removeOudmazing removeNoir removeCreed of ERD remove
ImageWaywad Erd ParfumesArabians tonka erd parfumesoudmazing erd parfumesnoir de noir erd parfumescreed of erd erd parfumes
SKU
Rating
Price
3,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionCreated by ERD PARFUMESInspired by Psychedelic Love of Initio Inspired by Arabians Tonka by MontaleInspired by Oudmazing by MontaleInspired by Noir de Noir  of Tom FordCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0