fbpx
2,000 L

Inspired from Yves Saint Laurent Y by Yves Saint Laurent

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Y Men është një aromë aromatike me dru për meshkuj. 

Notat kryesore janë Aldehidet, Bergamoti, Xhenxhefili, Menta dhe Limoni

Notat e mesme janë mollë, gjethe manushaqe, ananasi, sherebelë dhe barbarozë

Notat bazë janë Ambergris, Musk, Cedar, Balsam Bredh, Vetiver dhe Temjan.

Quick Comparison

SettingsY Men removeFahrenheit removeADG Profumo removeStronger removeBoss The Scent removeStronger Intensely remove
Imageysl y erd parfumesacqua di gio profumo erd parfumesstronger with you erd parfumesTHE SCENT ERDPARFUMESstronger with you intensely erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired from Yves Saint Laurent Y by Yves Saint LaurentInspired by Fahrenheit of DiorInspired by Acqua di Giò by Giorgio ArmaniInspired by Stronger with you by Armani Inspired by Hugo Boss The ScentInspired by Emporio Armani Stronger With You Intensely by Giorgio Armani
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0