fbpx
2,000 L

Inspired by Apogée by Louis Vuitton

Estimated Delivery:
20 - 27 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Apogée është një aromë me lule për femra.

Notat kryesore janë mandarina dhe portokalli.

Notat e mesme janë Zambaku i Luginës, Magnolia, Trëndafili dhe Jasemini.

Notat bazë janë Musk i Bardhë, Druri Guaiac dhe Druri i Sandalit.

Quick Comparison

SettingsApogée removeLibre Intense removeHypnotic Poison removePoeme removeERD Cherry Blossom removeLa Petite Robe Noire remove
ImageApogée louis vuittonlibre intense erd parfumeshypnotic poison erd parfumespoeme erd parfumesErd Cherry BlossomLa petit robe noir erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Apogée by Louis VuittonInspired by Libre Intense by Yves Saint LaurentInspired by Hypnotic Poison by DiorInspired by Poeme by LancômeCreated by ERD PARFUMES Inspired by La Petite Robe Noire by Guerlain
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0