fbpx

La Petite Robe Noire

2,000 L

Inspired by La Petite Robe Noire by Guerlain

Estimated Delivery:
02 - 03 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

La Petite Robe Noire është një aromë Amber vanilje për gratë. 

Notat kryesore janë vishnja, bajame, kokrra të kuqe dhe bergamot;

Notat e mesme janë jamballi, trëndafili, çaji dhe trëndafili i taifit;

Notat bazë janë Vanilje, Anise, Fasule Tonka, Patchouli dhe Iris.

Quick Comparison

SettingsLa Petite Robe Noire removeSignorina  removeLinterdit removeLibre removeChance Eau de Parfum removeLibre Intense remove
ImageLa petit robe noir erd parfumessignorina erd parfumeslinterdit erd parfumesLIBRE ERD PARFUMESlibre intense erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by La Petite Robe Noire by GuerlainInspired by Signorina by Salvatore FerragamoInspired by L'Interdit EDP by GivenchyInspired by Libre by Yves Saint LaurentInspired by Chanel Chance Eau de ParfumInspired by Libre Intense by Yves Saint Laurent
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0