fbpx

Uomo Born in Roma

2,000 L

Inspired by Valentino Uomo Born in Roma by Valentino

Estimated Delivery:
18 - 19 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Uomo Born in Roma është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat kryesore janë nota minerale, gjethe vjollce dhe kripë;

Notat e mesme janë xhenxhefil dhe sherebelë;

Notat bazë janë nota druri dhe vetiver.

Quick Comparison

SettingsUomo Born in Roma removeAmbassador removeLimmensite removeBoss The Scent removeSauvage removeChrome remove
Imageuomo erd parfumesambassador perfume erd parfumeslimmensite erd parfumesTHE SCENT ERDPARFUMESsauvagechrome erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,500 L
2,500 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired by Valentino Uomo Born in Roma by ValentinoInspired by Ambassador Men by GisadaInspired by L'Immensité by LVInspired by Hugo Boss The ScentInspired by Sauvage  by DiorInspired by Chrome by Azzaro
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0