fbpx
3,000 L

Inspired from Viking by Creed

Estimated Delivery:
17 - 24 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Viking është një aromë aromatike prej druri për meshkuj.

Notat kryesore janë piper rozë, nenexhik pikant, bergamot, limoni, absinte dhe portokalli;

Notat e mesme janë livando, trëndafili bullgar, karafil, spec i kuq, rrënja e arrës dhe jasemini;

Notat bazë janë Vetiver, Kedri, Musk i Bardhë dhe Fasule Tonka.

Quick Comparison

SettingsViking removeLimmensite removeThe One for Men removeLa Nuit Homme removeAventus removeADG Profumo remove
ImageViking Creed erd parfumeslimmensite erd parfumesTHE ONE ERD PARFUMESla nuit hommeaventus erd parfumesacqua di gio profumo erd parfumes
SKU
Rating
Price
3,000 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired from Viking by CreedInspired by L'Immensité by LVInspired by The One for Men by Dolce&GabbanaInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by Aventus by CreedInspired by Acqua di Giò by Giorgio Armani
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0