fbpx

Voce Viva

2,000 L

Inspired by Voce Viva by Valentino

Estimated Delivery:
27 - 28 Feb, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Voce Viva është një aromë me lule Musk druri për femra. 

Notat kryesore janë mandarin portokalli, bergamot dhe xhenxhefil;

Notat e mesme janë Lulja e Portokallisë dhe Gardenia;

Notat bazë janë Vanilja, Fasulja Tonka, Musk, Druri i Sandalit dhe Moss lisi.

Quick Comparison

SettingsVoce Viva removeRoses Musk removeNarciso For Her Eau de Parfum removeLibre removeERD Cherry Blossom removeHypnotic Poison remove
Imagevoce viva erd parfumesroses musk erd parfumesnarciso roudriguez for her erd parfumesLIBRE ERD PARFUMESSANDALWOOD ERDPARFUMEShypnotic poison erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
Stock
DescriptionInspired by Voce Viva by ValentinoInspired by Roses Musk by MontaleInspired by Narciso Rodriguez For Her by Narciso RodriguezInspired by Libre by Yves Saint LaurentCreated by ERD PARFUMES Inspired by Hypnotic Poison by Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0