fbpx

Acqua di Giò Profondo

2,000 L

Inspired by Acqua di Giò Profondo – Giorgio Armani

Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Acqua di Giò Profondo është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë notat e detit, aquozone, bergamot dhe mandarina jeshile;

Notat e mesme janë rozmarina, livando, selvi dhe mastikë ose thjerrëza;

Notat bazë janë nota minerale, Musk, Patchouli dhe Amber.

Quick Comparison

SettingsAcqua di Giò Profondo removeEros Erd removeStronger removeOne Million removeLa Nuit Homme removeSauvage remove
ImageAcqua Di Gio ProfondoEros Erdstronger with you erd parfumesone million erd parfumesla nuit hommesauvage
SKU
Rating
Price
2,000 L
1,500 L
1,500 L
2,000 L
2,000 L
1,500 L
Stock
DescriptionInspired by Acqua di Giò ProfondoGiorgio ArmaniInspired by Eros by VersaceInspired by Stronger with you by Armani Inspired by One Million by Pacco RabbaneInspired by La Nuit de l'Homme by Yves Saint LaurentInspired by Sauvage  by Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0