fbpx

Allure Homme Sport

2,000 L

Inspired by Allure Homme Sport by Chanel

Estimated Delivery:
18 - 19 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Allure Homme Sport është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat e sipërme janë portokalli, notat e detit, aldehidet dhe mandarina e gjakut;

Notat e mesme janë Piper, Neroli dhe Kedri;

Notat bazë janë fasulja Tonka, Vanilja, Myshku i Bardhë, Amberi, Vetiveri dhe rrëshira Elemi.

Quick Comparison

SettingsAllure Homme Sport removeBlue Dylan Pour Homme removeSauvage removeSauvage Elixir removeStronger Intensely removeFahrenheit remove
Imageallure home sport erd parfumessauvagesauvage elixirstronger with you intensely erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
1,500 L
2,500 L
2,000 L
2,000 L
Stock
Out of stock
DescriptionInspired by Allure Homme Sport by ChanelInspired by Versace Pour Homme Dylan BlueInspired by Sauvage  by DiorInspired by Sauvage Elixir by DiorInspired by Emporio Armani Stronger With You Intensely by Giorgio ArmaniInspired by Fahrenheit of Dior
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0