fbpx

Halfeti Leather

2,000 L

Inspired from Halfeti Leather by Penhaligon’s

Estimated Delivery:
Sep 29 - 06 Oct, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over 10,000 L
Trust Badge
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Halfeti Leather është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. 

 Notat kryesore janë kumbulla, kardamom, livando, bergamot, agrume dhe nota jeshile

Notat e mesme janë trëndafili, arrëmyshk, qimnon, kanellë, manushaqe dhe jasemini

Notat bazë janë Lëkurë, Agarwood (Oud), Temjan, Kedri dhe Patçuli.

Quick Comparison

SettingsHalfeti Leather removeOmbré Leather removeCocaïne removeLayton PDM removeBaraonda removeSecond Wife remove
Imagehalfeti leather erd parfumesombre leather erd parfumesCocaine erd parfumes kokain franc bocletlayton erd parfumesbaronda erd parfumessecond wife erd parfumes
SKU
Rating
Price
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,000 L
2,500 L
2,000 L
Stock
Out of stock
Out of stock
DescriptionInspired from Halfeti Leather by Penhaligon'sInspired by Ombré Leather by Tom FordInspired by Cocaïne Franck BocletInspired by Layton by Parfums de MarlyInspired by Baraonda by NasomattoCreated by ERD PARFUMES 
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Size

12ml

Add to cart

Select your currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0